HerşeyBurada @ Spor, Eğlence, Video, Komedi, Heroes, Lost, Dizler… Ve daha bir sürü şey!

Temmuz 23, 2007

100 Yılın Lekesi!!!Bir Bunu Yapmamıştın Fenerbahçe!!!

Filed under: Galatasaray,Spor Haberleri — Can Yiğit @ 19:27

Volkan Ballı’nın büyük araştırmalar sonucunda bulduğu Avusturya’nın Bad Tatzmandorf köyündeki Avita Otelinde tüm havuz ve güneşlenme alanlarında kural çırılçıplak dolaşmaktı. Futbolcuların tedavi amacıyla kullandıkları havuzdan, güneşlenme ve gezinme bahçelerine kadar her yer çırılçıplak insanlarla doluydu. Geçtiğimiz gün bu otelde hep birlikte Cuma namazı kılan F.Bahçeli futbolcular bu defa çıplaklar arasında kaldı. Futbol Takımı’nın kaldığı otelin her yanında çırılçıplak insanların olması, sarı-lacivertli oyuncuların konsantrasyonunu tamamen bozdu. Antrenman aralarında hep birlikte voleybol oynayan, bahçede gezinti yapan oyuncular sürekli çırılçıplak insanlarla karşılaştı. Henüz olaydan haberi olmayan Başkan Aziz Yıldırım’ın bu rezalete ne tepki vereceği merak konusu.. İŞTE TÜRKİYE GAZETESİ’NİN ÖZEL HABERİ
BULA BULA BURASI MI?
F.Bahçe’de İdari Menajer Volkan Ballı, uzun süren yolculuklar yaparak takımın yeni sezona en iyi hazırlanabileceği kamp yerini aradı. Almanya ve Hollanda’yı karış karış gezen Ballı, en sonunda Avusturya’nın Bad Tatzmandorf köyünde karar kıldı. Kaplıcalarıyla ünlü bu köyde Avita Otel’le anlaşan Menajer Ballı, kadrosunda Kezman, Roberto Carlos gibi dünyaca ünlü yıldızları barındıran F.Bahçe Futbol Takımı’nı bu köye getirdi. Ancak F.Bahçe’yi bu kamp yerinde bir sürpriz bekliyordu. Otelin tüm havuz ve güneşlenme alanlarında kural çırılçıplak dolaşmaktı. Futbolcuların tedavi amacıyla kullandıkları havuzdan, güneşlenme ve gezinme bahçelerine kadar her yer çırılçıplak insanlarla doluydu.
YILDIRIM’IN HABERİ YOK
2007-08 sezonunda Avrupa’da mutlak başarı hedefleyen F.Bahçe Futbol Takımı’nın kaldığı otelin her yanında çırılçıplak insanların olması, sarı-lacivertli oyuncuların konsantrasyonunu tamamen bozdu. Antrenman aralarında hep birlikte voleybol oynayan, bahçede gezinti yapan oyuncular sürekli çırılçıplak insanlarla karşılaştı. F.Bahçe kafilesinde hiçbir yöneticinin olmaması dikkati çekerken, her şeyden habersiz Başkan Aziz Yıldırım’ın buna nasıl tepki vereceği merak konusu oldu. Geçtiğimiz gün bu otelde hep birlikte Cuma namazı kılan F.Bahçeli futbolcuların, çıplakların olduğu bu mekanda kalması gurbetçi vatandaşların da tepkisini çekti.

Reklamlar

Yorum Yapın »

Henüz yorum yapılmamış.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: